Koç Eğitim Sertifika Online Eğitim Merkezi

Uzaktan eğitim en temel anlamıyla, iletişim araçlarını kullanılarak zaman ve mekandan bağımsız olarak bireylerin eğitim almalarını sağlamaktır. Artan yoğun iş temposu, erkenden hayata atılma telaşı, geçim sıkıntısı, maddi zorluklar, seyahat engeli gibi nedenlerle eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine yeterince zaman ayıramayan bireyler için Koç Eğitim Sertifika olarak Anlaşmalı Üniversite ile alternatif bir eğitim yöntemini sizler için oluşturduk.

Yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, eğitim kurumlarına ulaşma engeli olanların, mesai saatleri dışında alacakları eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişimine zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan dolayı vakit ayıramayan bireylerin, yada bunların dışında uzaktan eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden kişilerin istedikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursları ile imkan sunmaktayız.

Uzaktan eğitim kurslarında eğitim materyallerine 7/24 erişilebilir ve istenildiği sayıda tekrar edilebilir. Bu yönüyle kursa katılan her bir kursiyer kendi hızında öğrenme imkanı bulmaktadır.

Uzaktan eğitim, dünyanın her yerinde eğitim anlayışı ile bireylerin yaşam boyu eğitim sürecine büyük kolaylıklar ve olanaklar sağlamaktadır. Küreselleşen dünya içerisinde mesleki ve kişisel gelişiminizi sürekli güncel tutmak istiyorsanız uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmak kaçınılmaz olmuştur. İşte bu andan itibaren Koç Eğitim Sertifika Uzaktan Eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere sunmaktadır.

Koç Kariyer Polikliniği Uzaktan Eğitim Merkezi olarak kurulan firmamız, 2017 yılında Koç Eğitim Sertifika adı altında uzman eğitimciler ve İşletme Mezunları ile kurulmuş, ”Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır. On binlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve sertifika hizmeti sunmaktayız.

Koç Eğitim Sertifika sizlere daha iyi hizmet vermek adına geliştirdiği Eğitim Sistemine bilgisayar, tablet yada telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilirsiniz.

KOÇ EĞİTİM SERTİFİKA OLARAK ÖNCELİKLERİMİZ;

  • Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi
  • Dürüstlük
  • Güvenlik ve Kalite
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Birliği
  • İnovasyon

Misyonumuz;

Koç Eğitim Sertifika toplumun gereksinim duyduğu kaliteli ve idealist eğitime sahip bireyleri ülkemize kazandırmak, dünya da ki  gelişmeleri takip ederek nitelikli bireyler yetiştirmeye devam etmektir. 

Eğitimleri uzaktan eğitim sistemi ile, çalışma koşulları, konaklama ve ulaşım gibi sıkıntıları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Vizyonumuz;

Koç Eğitim Sertifika, değişen eğitim ve sosyal hayata kolayca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, yeni tecrübeler kazanmaya istekli, kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider uzaktan eğitim kurumu olmaktır.

Aynı zamanda öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile yaratıcı düşünen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, iletişimi yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve problem çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.

Koç Kariyer Polikliniği, eğitim kadrosu ve yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanları ile, Türkiye’de uzaktan eğitim kültürünün gelişmesinde öncü olmayı hedeflemektedir.