fbpx

Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı Ankara Polatlı

Ankara Pursaklar Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı

Ankara Polatlı Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı

Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı Ankara Polatlı

Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı Ankara Polatlı Tanıtımı:

Ankara Polatlı Hasta Kabul Sertifika Programı tıbbi sekreter olarak çalışan ya da çalışmak isteyen, alan değiştirmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen sekreterler ve sekreter adayları için tasarlanmıştır. Sekreterlik mesleği bir taraftan sekreterlik mesleği ile ilgili uzmanlık bilgilerini – alan bilgisi – diğer taraftan da sekreterlik bilgisi ile ilgili diğer bilim dallarına ilişkin bilgileri içeren bir meslektir. Sekreterlik mesleği aynı zamanda gelişen teknolojiyi ve piyasa koşullarını sürekli öğrenme ve uygulamayı gerektiren bir meslektir.

Ankara Polatlı Hasta Kabul Sertifika Programından edildikleri sağlık kuruluşlarını, özelliklerini ve amaçlarını yakından bilmek durumundadırlar. Sağlık hizmeti sunan kurumlar başta yataklı tedavi kurumları olan hastaneler (Genel, özel dal, Eğitim ve Araştırma Hastaneleri vb.), Hemşirelik Bakım, Geriatri merkezleri ve Evde Bakım Merkezleri yanında ayakta sağlık hizmeti sunucuları (doktor muayenehaneleri, diş hekimi muayenehaneleri, diğer sağlık personeli muayenehaneleri)  gibi sağlık birimlerince sunulan ayakta bakım merkezleri, tıbbi teşhis amaçlı laboratuvarlardır. Tüm bu sağlık kuruluşlarında tıbbi dokümantasyon işlevi söz konusudur.

Bununla beraber her bilimsel alanın kendine özgü terminolojisi vardır. Her dilin terminolojisine geçen bu sözcükler o dilin yazım ve fonetik (sesbilim) kurallarına göre uyarlanır. Tıbbi sekreterin söz konusu terminolojiyi bilmesi gerekir.

Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı Ankara Polatlı Sertifika Programı Amacı:

Bu programı tamamlayan katılımcılar güçlü sekreterlik becerilerinin yanı sıra tıp alanının kendine özgü ‘tıbbi terminoloji’ bilgileriyle de donatılacaklardır.

Sakarya Üniversitesi Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon Sertifika Programını tamamlayan sekreterler güçlü sekreterlik becerileri, tıbbi terminoloji ve tıbbi dokümantasyon bilgileriyle kamu veya özel sağlık işletmelerinde birçok fırsat elde edebilirler. Program katılımcıları tıbbi sekreterliğe hazırlar ve bu yönde var olan bilgi ve becerilerini geliştirir.

Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı Polatlı Süresi ve Şekli:

Uzaktan eğitim yöntemi ile Türkiye’nin her yerinden katılım sağlayabilirsiniz.
60 Ders saati olan  eğitimimiz 1 ayda tamamlanmaktadır.

Hasta Kayıt Kabul Sertifika Programı Ankara Başvuru Şartı:
Herhangi bir başvuru şartı aranmamaktadır.

 

0535 476 37 12 Numarasından Bizi Arayabilirsiniz.

 

İşsizlik oranının yüzde 10,5 olduğu Türkiye’de bazı sektörler ise istihdam edecek personel arıyor. Son günlerde genç kadınların ilgilendiği kurslardan biri olan Hasta Kayıt Kursu’na talepte adeta patlama yaşandı. Kursa yoğun talep olmasının sebebi ise “Sertifikayı alanların hastanelerde kolayca iş bulabilmesi” olarak açıklanıyor . Kaynak: Milliyet.com.tr

Çok Talep Edilen Eğitimler

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi Sertifikası

990,00