fbpx

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

İşletme Lisans Diploma Programı İşletme bilimi, mal ya da hizmet üreten kurumlarda verim artışları sağlayabilmek için planlama, yönetme ve denetleme konularında bilgi ve beceri sağlamaya yönelik bir daldır. Üretimin artmasında maddi kaynakları, insan gücünü en etkin ve en verimli şekilde kullanmak için çalışmaları planlamak ve denetlemek işletmede temel prensiptir. Hemen Ara… +90 535 476 37 12

İşletme Lisans Diploma Programı

Brussels Capital University Lisans Diploma Programı 

İşletme bilimi, mal ya da hizmet üreten kurumlarda verim artışları sağlayabilmek için planlama, yönetme ve denetleme konularında bilgi ve beceri sağlamaya yönelik bir daldır. Üretimin artmasında maddi kaynakları, insan gücünü en etkin ve en verimli şekilde kullanmak için çalışmaları planlamak ve denetlemek işletmede temel prensiptir.

2000’li yılların getirdiği müşteri odaklı, işletmelerin dinamiklerine ilişkin en güncel bilgilerle işletme eğitimini vererek, öğrencileri; takım çalışmasını benimsemiş, yaratıcı çözümler önerebilen, küresel düşüncelere sahip, işletmenin verimliliğini arttırmaya yönelik planlama, koordinasyon ve denetleme mekanizmalarını ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanabilen mezunlar olarak yetiştirip; onları ulusal ve uluslararası platformda rekabet edebilen entelektüel ve profesyonel yeteneklere sahip girişimci, lider ve yönetici kadrolarına birer ideal aday haline getirmektir.

İşletme Lisans Diploma Programı Ders İçeriği

İşletme Lisans Diploma Programı tamamlayabilmek için 12 ortak ders ve 5 farklı uzmanlık alanına göre 8 uzmanlık alanı dersi olmak üzere toplam 20 adet dersi almanız gerekmektedir. Derslerin sonunda bitirme tezi yazmakla mükellefsiniz.Bu programa katılabilmek için Lise mezunu olmak ön koşuldur.Derslerimizde sınav sistemi yoktur .Öğrenci söz konusu dersleri proje/ödev yazarak geçebilmektedir. Sizlere sunduğumuz 5 farklı uzmanlık alanı seçeneğiyle genel işletmecilik derslerinin yanı sıra seçtiğiniz uzmanlık alanı derslerini alarak hem belli bir konuda uzmanlaşma hemde uzmanlaştığınız alanı diplomanıza yazdırma imkanına sahip olacaksınız.

İşletme Lisans Diploma Programı Temel Dersler 

 1. İşletme Yönetimine Giriş
 2. Davranış Bilimlerine Giriş
 3. Koçluk Yönetimi
 4. Hukukun Temel Kavramlari
 5. Genel Muhasebe Giriş
 6. Stratejik Yönetim
 7. Tedarik Zinciri Yönetimi 
 8. Finansal Yönetime Giriş
 9. Liderlik Kavramı
 10. Pazarlama Yönetimi
 11. Örgütsel Davranış
 12. Yönetim Ve Organizasyon Teorileri

Yönetim Uzmanlık Alanı Lisans Ders Programı

 1. Müşteri İlişkileri Yönetimi
 2. Zaman Yönetimi
 3. Değişim Yönetimi
 4. Stres Yönetimi
 5. Üretim Yönetimi
 6. İnsan Kaynaklari Yönetimi
 7. Proje Yönetimi
 8. Takım Yönetimi

Halkla İlişkiler Uzmanlik Alanı Ders Programı

 1. Bütünleşik Pazarlama İletişimi
 2. Müzakere Teknikleri
 3. İş İletişimi
 4. Çalişanlar İçin Stres Yönetimi
 5. Marka Yönetimi
 6. Reklamcılık
 7. Kriz Yönetimi
 8. Kurumsal Sosyal Sorumluluk 

İnsan Kaynakları Uzmanlık Alanı Ders Programı 

 1. Çalişma Psikolojisi 
 2. Örgütlerde İnsan Kaynaklari Yönetimi
 3. Ücret Ve Ödül Yönetimi
 4. İş Sağlığı Ve Güvenliği
 5. Performans Yönetimi
 6. Kalite Yönetimi Sistemleri
 7. Kariyer Planlama Ve Geliştirme
 8. İnsan Kaynaklari Yönetimi

Pazarlama Uzmanlık Alanı Ders Programı

 1. Ekip Yönetimi
 2. İletişim Teknikleri
 3. Beden Dili
 4. Zaman Yönetimi
 5. Müşteri İlişkileri Yönetimi
 6. Toplantı Yönetimi
 7. Kişisel Satış
 8. Satış Yönetimi

Finans Uzmanlık Alanı Ders Programı 

 1. Yöneticiler İçin Karar Verme Teknikleri
 2. Finansal Matematik
 3. Finansal Piyasalar
 4. Hisse Senedi Ve Tahviller
 5. Finans Yönetimi
 6. Para Teorisi Ve Banka
 7. Uluslararası Ticaret 
 8. Uluslararası Finans

BRUSSELS CAPİTAL UNİVERSİTY

Brussels Capital University, kollektif bir akademisyen çalışmanın ürünü olup uzaktan yani online eğitim veren bir yükseköğretim kurumudur. Brussels Capital University’nin online eğitime dayalı modeli İngiltere başta olmak üzere Avrupa’nın genelindeki farklı üniversitelerin alanında yetkin akademisyenleri tarafından desteklenmektedir.

Brussels Capital University; İngiltere’nın sistematik ve başarılı eğitim sistemini online eğitim modeliyle dünya ülkelerine tanıtmak, üniversite eğitimini yerelden globale yaymak. Öğrencilerini Avrupa Birliği standartlarında eğitmeyi amaçlayan kurumsal bir eğitim kurumudur.

Brussels Capital University, temsilcilik verilen ülkedeki eğitimlerin İngiltere eğitim sistemine paralel online eğitim sistemi ile kendi ülkesindeki akademisyenler tarafından verilmesini amaçlamaktadır. Ayrıca temsilcilik verilen ülkenin akademisyenleri ve öğrencileri Brussels Capital University çatısı altında buluşarak üniversite eğitimine yeni bir yaklaşım getirmeyi hedeflemektedir.

Brussels Capital University çok önemli sosyal sorumluluk projelerinin de sahibidir ve bu projelerin gerçekleşmesi için birçok sivil toplum kuruluşuyla işbirliği yapmaktadır. Bilindiği üzere bedensel engelliler ayrıca sosyal kısıtlamalardan dolayı yükseköğrenimini tamamlayamayan önemli bir kesim ülkemizin ve dünyadaki gelişmekte olan ülkelerin önemli bir sosyal sorunudur. Bu dezavantajlı grupların yükseköğrenimini tamamlaması bu şekilde kişisel gelişim, meslek edinme ve sosyalleşme gibi kazanımlar elde etmeleri Brussels Capital University nin temel kuruluş amaçları arasındadır.

Brussels Capital University, kollektif bir akademisyen çalışmanın ürünü olup uzaktan yani online eğitim veren bir yükseköğretim kurumudur. Brussels Capital University nin online eğitime dayalı modeli Belçika başta olmak üzere Avrupa’nın genelindeki farklı üniversitelerin alanında yetkin akademisyenleri tarafından desteklenmektedir.

Brussels Capital University Lisans Diploma Programı Kayıt İçin;

Lisans diploması sahibi üniversite mezunları

 • Başvuru Formu 
 • Lisans diploması aslı ve fotokopisi
 • Lisans not çizelgesinin (Transkript) fotokopisi
 • Dört adet vesikalık fotoğraf
 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah evrakları ile başvuruları alınacaktır.

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

WhatsApp İletişim

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İşletme Lisans Diploma Programı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

İşletme Lisans Diploma Programı

VAR

VAR

VAR

ÜNİVERSİTE ONAYLI

ÖMÜR BOYU

ÖMÜR BOYU ERİŞİM