fbpx

Uluslararası Hasta Yaşlı Bakım Ve Hijyen Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Hasta Yaşlı Bakım Ve Hijyen Eğitimi Sertifikası

Hasta Yaşlı Bakım Ve Hijyen Eğitimi Sertifikası

Hasta yaşlı bakım ve hijyen eğitimi sertifikası Koç Eğitim Sertifika tarafından verilen paket programdır. Hasta yaşlı bakımı eğitimine ek olarak hijyen eğitimi de alırsınız. 2 farklı eğitim almakla kalmaz iki sertifikanın da sahibi olabilirsiniz. Hasta yaşlı bakım ve hijyen eğitimi sertifika programı Koç Eğitim Sertifika tarafından 660 saat olarak verilir. 1 aylık uzaktan eğitim olarak bu toplu eğitimi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı sertifika almayı düşünenler ya da yeni iş imkanı arayanlar bu sertifika programına kayıt yaptırabilir.

Hasta ve yaşlı bakımı eğitimi 560 saat eğitimi sonunda hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olursunuz. Bu sertifika Anlaşmalı Üniversite onaylı olduğundan çalışacağınız yerlerde size avantaj sağlar. Anlaşmalı Üniversite onaylı hasta ve yaşlı bakım sertifikası ile bakım merkezlerinde, huzur evlerinde rahatlıkla iş bulabilirsiniz. Evde hasta bakıcılığı ve yaşlı bakımı da yapabilirsiniz. Hasta yaşlı bakım ve hijyen eğitimi sertifika programında verilen 100 saatlik hijyen eğitimi de vardır. 100 saatlik hijyen eğitimi sonunda size hijyen eğitim sertifikası verilir. Hijyen belgesi isteyen kurumlara başvuru yaparken bu sertifikayı kullanabilirsiniz. Hijyen eğitimi sertifikası birçok meslek grubunda kullanılan ve ihtiyaç duyulan eğitimlerdendir. Bazı işyerleri hijyen belgesini başvuru şartı olarak ister.

660 saatlik bu eğitim sonunda uzaktan eğitimle iki farklı meslek edinmiş olursunuz. Profesyonel hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak çalışmak için bu paket programı alabilirsiniz. Hasta ve yaşlı bakımı uzmanlık eğitimi Koç Eğitim Sertifika tarafından verilir. Hasta yaşlı bakım ve hijyen eğitimi sertifika programı ile az ücret ödeyerek çalışma alanınızı genişletebilirsiniz. Hastanelerde, hasta yaşlı bakım merkezlerinde hijyen belgesi ile de çalışabilirsiniz. Hasta bakım elemanı ve yaşlı bakım elemanı olarak sağlık merkezlerinde, özel hastanelerde çalışabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarını gideremeyen, kişisel bakımını yapamayan kişilere alacağınız bu eğitimlerle yardımcı olabilirsiniz.
Hijyen eğitim sertifikası ile gıda merkezlerinde, üretim yapan yerlerde, otellerde, saunalarda, kaplıcalarda, güzellik merkezlerinde, kuaförlerde, kişisel bakımın yapıldığı her alanda çalışabilirsiniz. Hijyen Eğitimi Yönetmeliği kapsamında belirlenen yasal çerçevelerde eğitim alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir