Batman Beslenme Koçluğu Eğitimi ile Beslenme Koçu

Batman Beslenme Koçluğu Eğitimi ile Beslenme Koçu

Batman Beslenme Koçluğu Eğitimi ile Beslenme Koçu Ol!.. Beslenme Koçu olma fırsatı hiç bu kadar kolay olmamıştı. Batman Beslenme Koçluğu Eğitimine katılarak beslenme koçluğu eğitimini bitir sınavını gerçekleştir, üniversite onaylı sertifikanız kapına gelsin. Öz geçmişini güçlendirmek, sağlıklı yaşamın şifrelerini çözmek, sağlıklı beslenmeyi hayat felsefesi haline getirmek beslenme uzmanlığı eğitim ile artık mümkün.

Batman’da ne iş yapabilirim? Artık kendi işimi yapmak istiyorum, Artık rahat bir mesleğim olsun… diyen kişilere muhteşem fırsat!…

Batman Beslenme uzmanlığı sertifika programına katılarak eğitimini tamamlayan ve mesleki yeterliliğini sağlayarak Beslenme danışmanlığı sertifikası alan kişiler Beslenme Koçu olarak çalışabilmektedirler. Batman Beslenme Koçluğu Eğitimine katılan bireyler üniversite onaylı Beslenme Uzmanlığı Sertifikası alarak kariyerlerine yön verebilmektedirler.

Batman Beslenme Koçluğu Eğitimine katılarak üniversite onaylı Beslenme Koçluğu Sertifikası alan bir çok kursiyerimiz ülkemizin obezite ve sağlıksız beslenme alışkanlıklarına çözüm üretmek adına bugün bir çok ilimizde üzerilerine düşen sorumluluklarını yerine getirmektedirler. Hem toplumsal sorumluluklarını yerine getirmekteler hemde kariyerlerini Beslenme Koçu olarak devam ettirmektedirler.

Beslenme Koçu; Bireylerin doğru beslenmeleri konusunda onları yönlendiren, doğru bilinçlenmelerini sağlayan ve onları sağlıklı bir yaşama hazırlayan kişilerdir.
Beslenme koçları aynı zamanda kronik rahatsızlığı bulunan kişilere büyük bir destek ve yol göstericilerdir. Beslenme koçları bireylerin yaşına, cinsiyetine ve fizyolojik durumlarına göre tüketmesi gerekli olan besinleri ve bu besin miktarları konusunda da kişilere bilgi verir. Beslenme koçlarının amacı kişilere düzgün beslenmenin her şeyi yemek olmadığını ya da hem yeyip hem spor yapmanın faydalı olduğunu düşünenlere karşı farklı metotlarla giderek onları bu düşünceden uzaklaşmalarını sağlamaktır.
Beslenme Danışanları kişilerin her hangi bir rahatsızlığı var mı ya da ne sıklıkla spor yapıyor gibi kişilerin durumlarını bilerek bir program oluşturmaktadırlar. Beslenme koçluğu yoğun olarak çalışıp bir diyetisyene gidemeyen kişiler için kendi kendinin diyetisyeni olmasındaki en iyi programdır. Beslenme koçluğu eğitimi alan bireyler kontrollü beslenmenin ve sağlıklı yaşamanın farkına vararak daha kaliteli zaman geçirmektedirler.

Koç Eğitim Sertifika ile Üniversite iş biriliği ile hazırlanan Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifika Programını başarı ile bitiren kursiyerler Beslenme Uzmanı Olarak çalışabilmektedirler.

Batman Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Programına dahil olan kursiyerler;

Beslenme Psikolojisi, Beslenme İlkeleri, Enerji İhtiyacı, Enerji Hesaplamaları, Sağlıklı Yaşam ve Besinler, Öğün Planlama, Metabolizma, Beslenme Sorunları, Mönü Planlama konularında bilgi ve beceriye sahip olurlar.

Batman’da Beslenme Danışmanlığı Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

 • Doktorlar
 • Hemşireler
 • Diyetisyenler
 • Psikologlar
 • Çocuk Gelişimciler
 • Beslenme koçluk eğitimini meslek edinmek isteyenler
 • Hayatını daha verimli ve donanımlı yaşamak isteyen herkes Batman Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifika Programına katılarak Beslenme Koçu olmaktadırlar.

Batman Sağlıklı Beslenme Uzmanlığı Programını başarı ile bitiren, bireyleri doğru beslenmeleri konusunda ve sağlıklı beslenmenin hayatlarının bir parçası olması konusunda yol gösterme becerisine sahip Beslenme uzmanları;

 • Batman’da Koçluk Merkezlerinde
 • Batman’da Özel Spor Merkezlerinde Beslenme Koçu
 • Batman’da Sağlık kurumlarında
 • Batman’da Özel Hastanelerde
 • Batman’da Diyet Merkezlerinde Beslenme Danışanı
 • Batman’da Özel Okullarda
 • Batman’da Sağlıklı beslenme ile ilgili faaliyet gösteren otel, spa, fitness vb. merkezlerde Beslenme Uzmanı olarak çalışabilmektedirler.

Batman Sağlıklı Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifika Programına katılmak için +90 549 599 51 49 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir. Ya da aşağıda linki tıklayarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code