fbpx

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Cinsel terapi Uygulayıcı EğitimiOyun terapisi Uygulayıcı EğitimiObjektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitiminden oluşmaktadır. Alanında kendini geliştirmek isteyen psikolog, psikolojik danışmanlar, çocuk gelişim uzmanı ve aile danışmanları için hazırlanan eğitim kaçırılmayacak bir fırsattır.

PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİMİZ

Psikoloji Paketi İçeriği: Cinsel terapi Uygulayıcı EğitimiOyun terapisi Uygulayıcı EğitimiObjektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitiminden oluşmaktadır. Alanında kendini geliştirmek isteyen psikolog, psikolojik danışmanlar, çocuk gelişim uzmanı ve aile danışmanları için hazırlanan eğitim kaçırılmayacak bir fırsattır. Psikoloji Paketi ile Birden fazla psikoloji eğitimi alarak kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Paketimizi detaylı bir şekilde incelemek veya daha fazlası için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitimlerimiz online bir şekilde verilmektedir ve size özel paneliniz sertifikanızı alsanız dahi eğitim paneliniz size daima açık olacak ve bilgilerinizi her zaman eğitimi aldığınız ilk günler gibi taze tutabileceksiniz.

 Cinsel terapi Uygulayıcı EğitimiOyun terapisi Uygulayıcı EğitimiObjektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitimlerini üniversite onaylı yada uluslararası psikologlar derneği onaylı olarak alabilirisiniz. Paket eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

  • Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi 120 Saat (Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı)
  • Oyun Terapisi  Uygulayıcı Eğitimi (120 saat) (Üniversite Onaylı)
  • Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi (Çanta Dahildir.) (Üniversite Onaylı)
  • Objektif Testler  Uygulayıcı Eğitimi (Tüm test materyalleri dahil – 12 test) (Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı)
  • 4 eğitimi birlikte alın karlı çıkın,
  • Tam anlamı ile yetkin bir psikolojik danışman olmak isteyenler için hazırladığımız bu paketi kaçırmayın. Her biri birbirinden bağımsız olan bu modülleri  (Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası , Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası, Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve Sertifikası, Objektif Testler Eğitimi ve Sertifikasıonline olarak alarak yetkinliğinizi arttırabilir, ayrıca bu eğitimlere merkezlerimizde örgün olarak ta katılma hakkını elde edebilirsiniz. Adana merkez de ve İstanbul şube de bu eğitimlerimiz sık sık örgün olarak ta açılmaktadır. 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitimi

VAR

VAR

VAR

ÜNİVERSİTE ONAYLI

ÖMÜR BOYU

ÖMÜR BOYU ERİŞİM