fbpx

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Reformer pilates egzersizleri ve hareketlerinin temel amacı; vücudun esnemesini sağlamak, tüm kas gruplarını harekete geçirmek, denge merkezini düzetmek ve yağ yakımını kolaylaştırmaktır. Ayrıca kas, eklem ve sırt ağrılarını azaltmak; kişiye esneklik ve koordinasyon becerisi kazandırmak da amaçlanmaktadır.

Reformer Pilates Nedir? Faydaları Nelerdir?

Spor ve egzersiz dünyasında bir çığır açan pilates, kendi içinde farklı türlere ayrılır ve her kişinin bünyesine beden yapısına göre de farklı derslerle uygulanır. Pilates hayatımıza girdiği ilk günden itibaren esnekliği, gevşemeyi aynı anda da vücudun sıkılaşmasını bize öğretir. Son zamanlarda trend olan pilates türlerinden biri olan reformer pilates, kadın ve erkeklerin spor dünyasını zenginleştirmektedir. Bu zenginlik sayesinde beden tazelenir ve yenilenir. Peki hemen hemen herkesin dilinde olan reformer pilates nedir?

 • Pilates esasında bir mat üzerinde yapılan egzersizdir. Reformer pilatesin kurucusu olarak bilinen Joseph Pilates, birkaç adet aparat kullanarak pilatesi geliştirdi. 

 • Gelişim ve değişim sonucunda da reformer pilates adı verilen aletler üzerinde yapılan pilates yaygınlaşmaya başladı.

 • Esneme ve gerilme hareketlerinin profesyonel cihazlarla beraber yapıldığı pilatese reformer pilates adı verildi.

 • Vücudu yenileyen, kaslarını çalıştıran reformer pilates son zamanların en trend sporları arasında yerini almayı başardı.

 

Reformer Pilates Eğitmenliği Eğitimi’ne Kim Katılabilir ?

Reformer Pilates Eğitmenliği Eğitimi isteyen herkesin katılım sağlayabileceği online eğitim programıdır. 

 

Reformer Pilates Eğitmenliği  ile Neler Kazanacaksınız ?

Eğitim sonunda E-Devlette Sorgulanabilir ,Üniversite Onaylı bir sertifika sahibi olacaksınız.Çok sayıda kuruma iş başvurusu yapabilir, maddi kazanç elde edebilirsiniz.

 

Reformer Pilates Eğitmenliği Eğitimi Süresi

Eğitimlerinizin sonunda sertifika sahibi olabilmek için kesinlikle eğitimlere katılmanız gerekmektedir. Tüm eğitim süresini tamamlamalısınız.

 

Reformer Pilates Eğitmenliği Nasıl Alınılabilmektedir ?

Reformer Pilates Eğitmenliği Eğitimimizi kolay arayüze sahip sitemizden aratıp sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli satın alma işlemi gerçekleştirdikten sonra eğitim danışmanlarımız sizinle irtibata geçecektir. Eğitim danışmanlarımız panelinizi aktif hale getiridkten sonra dilediğiniz yerden eğitimlerimize katılabilirsiniz. 

Psikoloji, Meb Egzersizleri, Mesleki Eğitimler ve Daha Fazlası. Üniversite Onaylı Sertifika Programımıza Başvurmak İçin Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

devamini okuyun

Reformer Pilates Eğitmenliği Eğitimi için 4 değerlendirme

 1. Ayşe

  Alanında uzman egitmenler ve tecrübeli personelleriyle hizmet veren kurumsal bir firma diger egitimlerimde de tercih edecegim bir kurum

 2. nesrin

  Sertifikamı bir sorun olmadan aldım eğitim içeriği ve panel süresiz açık harika bir özellik.

 3. Yasemin

  Eğitimi araştırırken yorumlara bakıp karar vermiştim, Çok faydalı bir eğitim oldu çok teşekkür ederim herkese tavsiye edeceğim bir kurum oldu burası.

 4. Muhammet

  Bu sertifika programı ile kendimize ait salon açabilir miyiz?

Değerlendirme yap

Reformer Pilates Eğitmenliği Eğitimi

VAR

VAR

VAR

ÜNİVERSİTE ONAYLI

ÖMÜR BOYU

ÖMÜR BOYU ERİŞİM