En Uygun Çocuk Terapistliği Sertifika Programı

çocuk terapisti eğitimi

Çocuk terapisi, neredeyse yalnızca çocuğun duygusal ve sosyal refahı üzerine odaklanan terapötik bir ilişkinin kurulması anlamına gelmektedir. Çocuk terapisi ileriye yöneliktir. Çocuklar yetişkinlerden farklı olarak çok hızlı değişirler. Bu nedenle terapi süresince geçmişe odaklanmak zaman zaman işlevsiz hale gelebilir. Çocuk terapistleri, çocuklara güçlü bir benlik duygusu, duygusal güç, iyi ilişkiler ve iyi iletişim kurma konusunda yardımcı olmaya odaklanır.

Siz değerli kursiyerlerimiz Çocuk Terapistliği Eğitimimize dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde Çocuk Terapistliği Eğitimi ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. En uygun çocuk terapistliği eğitimi süreniz 4 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Çocuk Terapistliği Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

  • Psikoloji bölümü öğrencileri veya mezunları
  • Sertifika programına sosyoloji bölümü öğrencileri veya mezunları
  • Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü öğrencileri veya mezunları
  • En uygun çocuk terapistliği eğitimi sertifika programına Tıp öğrencileri veya mezunları
  • Hemşirelik öğrencileri veya mezunları
  • Sosyal Hizmet Uzmanları öğrencileri veya mezunları
  • Çocuk Gelişimi öğrencileri veya mezunları

alanlarından birinden en az dört yıllık lisans programlarından mezun olan ve ya bu bölümlerin öğrencileri Çocuk Terapistliği Eğitimi Sertifika programına katılabilir. Bir birinden bağımsız modüller halinde çeşitli eğitim paketlerinden oluşan bütüncül bir eğitim paketi alacaklardır. Çocuk terapisti ihtiyacını karşılamak ve sağlıklı birey sağlıklı toplum anlayışıyla hazırladığımız Çocuk Terapisti sertifika programına dahil olarak profesyonel Çocuk Terapisti olabilirsiniz.

Çocuk Terapistliği Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 549 599 51 49  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Çocuk Terapistliği Eğitimi Sertifika Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir