fbpx

Online Yaşam Koçluğu Formatörlük Eğitimi Nasıl Alınır?

Yaşam koçluğu formatörlük eğitimi

Yaşam Koçluğu Formatörlük Eğitimi Ne İçin Alınır?

Yaşam koçluğu formatörlük eğitimi uzman yaşam koçu olmanız için gerekli kurslardandır. Yaşam koçu bireylerin farkındalıklarını artırarak daha mutlu ve başarılı bir hayat sürmelerine yardımcı olur. Yaşam koçluğu formatörlüğü eğitimi bir çeşit uzman eğitim olduğundan koçluk performansını arttırır. Yaşam koçu olarak danışmanlık yapmak ve günlük hayatları ile çalışma hayatını düzene koymak mümkündür.

Koç Eğitim Sertifika tarafından 450 saatlik eğitim süresi boyunca verilir. Yaşam koçluğu formatörlük kursu sonunda alacağınız üniversite onaylı yaşam koçluğu formatörlüğü eğitimi sertifikası ile yaşam koçu yetiştirme konusunda yeterlilik de kazanırsınız. Eğitimimiz, uzaktan eğitim şeklinde 1 aylık süre ile alınabilir. Bu eğitim, yaşam koçluğu eğitimi dışında ek eğitimler de sunar. Bu eğitimlerin her biri uzman yaşam koçu olmak ve koçluk faaliyetlerini doğru bir şekilde yapmak için gereklidir.

 

Yaşam Koçluğu Formatörlük Eğitimi

 

Koçluk, Mesleki Yeterlik Kurumu standardına göre uygun eğitimler alındığında meslek olarak kabul edilir. Yaptığınız işten hoşnut değilseniz, kariyer değişikliği yapmayı düşünüyorsanız yaşam koçluğu sertifikası alabilirsiniz. Freelance olarak çalışmak sizin için uygunsa koçluk sertifikası ile yaşam koçluğu yapabilirsiniz. Yaşam koçluğu eğitici eğitiminde, yaşam koçluğu eğitimlerini ek olarak eğitmen eğitimleri de alırsınız.

Yetişkinlerde eğitim, öğrenme ve öğretmeye dair konular, yetişkin eğitiminde eğiticinin yapması gerekenler gibi eğitimler de verilir. Yetişkin eğitiminde katılımcılar ve daha birçok konuda yaşam koçluğu eğitimi alırsınız. Eğitimler sayesinde bireysel olarak danışmanlık verebileceğiniz gibi danışmanlık merkezlerinde de yaşam koçu eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

Yaşam Koçluğu Sertifikası Fiyat

Yaşam koçu olmak isteyenler yaşam koçluğu sertifikası fiyat hakkında merak eder. Yaşam koçluğu sertifikası fiyatı yerine eğitim içeriğini merak edebilirsiniz. Yaşam koçluğu sertifikası ile bu alanda daha donanımlı ve iyi olduğunuz fark edilir. Koç Eğitim Sertifika tarafından verilen yaşam koçluğu sertifikası fiyatı size uygun ödeme seçenekleri ile sunulur. Bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile eğitimimizi alarak yaşam koçu olursunuz. Yaşam koçu öğreticisi olarak da yaşam koçu yetiştirip ekstra olarak gelir kazanabilirsiniz.

Eğitimi İncelemek veya Satın Almak İçin: https://kocegitimsertifika.com/egitim/yasam-koclugu-formatorluk-egitimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir