fbpx

Uzaktan Enneagram Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Enneagram Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

Enneagram Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

Enneagram uygulayıcı eğitimi sertifikası bir çeşit kişilik tespit eğitimidir. Enneagram 9 ayrı kişilik tipini ve bu tiplerin özelliklerinin ne şekilde ortaya çıktığını anlatır. Hayatı daha anlamlı kılabilmek, sahip olduğunuz kaynakları kullanabilmek için önemlidir. Her insanın yaratılışı ve dolayısıyla da kişilik özellikleri farklıdır. Enneagram ile farklı kişilik tipleri hakkında bilgi sahibi olup kişilik tiplerini etkili şekilde tanıma yöntemlerini öğrenirsiniz. Enneagram eğitimi alarak kendinizi ve başkalarını tanımak için fırsat elde edebilirsiniz.

Enneagram eğitimi sertifika programı sayesinde kişisel danışmanlık vermeniz de mümkündür. Ayrıca freelancer olarak çalışmanıza imkan sağlar. Koçlar tarafından alınacak enneagram eğitimi sayesinde hem kendinizi hem de danışmanlık verdiğiniz kişileri tanımak mümkündür. Enneagram sertifikası ile Enneagram uygulayıcısı olarak çalışabilirsiniz. Enneagram hayatın her alanında kullanılabilen bir tür eğitimdir. Hayatı daha iyi yaşayabilmek, mizacı törpüleyebilmek ve yeteneklerinizin peşinden gidebilmek için enneagram uygulayıcı eğitimi alınabilir. Enneagram eğitimi ile kişilik tespiti yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da yapılabilir. İnsan mizacının tespit edilmesi için enneagram testleri kullanılır. Bu testlerin doğru bir şekilde yapılabilmesi için enneagram uygulayıcı sertifika eğitimi almalısınız.

 

Enneagram Eğitimini Kimler Alabilir

 

Enneagram Eğitimini Kimler Alabilir?

Enneagram eğitimini kimler alabilir diye merak edebilirsiniz. Enneagram eğitimini kişilik tipleri hakkında bilgi edinmek ve bunu mesleki olarak kullanmak isteyenler alabilir. Enneagram uygulayıcı eğitimi ile danışmanlık merkezlerinde çalışmanız mümkündür. Enneagram uzmanı nasıl olunur diye merak edebilirsiniz. Koç Eğitim Sertifika tarafından verilen enneagram eğitimi sonunda enneagram uygulayıcısı olabilirsiniz. Enneagram uygulayıcısı ile kişilik tespitlerini daha bilimsel ve akademik düzeyde yapabilirsiniz.

Koç Eğitim Sertifika tarafından üniversitelerle işbirliği çerçevesinde 80 saatlik enneagram eğitimi alabilirsiniz. Uzaktan eğitim ile 1 aylık eğitim süresi sonunda sertifika ile danışmanlık da verebilirsiniz. Üniversite onaylı enneagram uygulayıcı eğitimi bu sertifika merkezi farkı ile alınabilir. Hayatınızda tekrarlayan sorunlarınız varsa bu eğitimle kendinizi değiştirebilirsiniz. Yaşadığınız ya da yaşamanız gereken daha nitelikli hayat için enneagram eğitimi almalısınız. Kişisel enneagram uygulayıcısı olmak dışında çeşitli merkezlerde ve danışmanlık veren kurumlarda çalışabilirsiniz. Alacağınız enneagram sertifikası e devlet sisteminden görülecektir.

 

Eğitimi İncelemek veya Başvurmak İçin: https://kocegitimsertifika.com/egitim/enneagram-uygulayici-egitimi-sertifikasi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir