Zeka Oyunları Öğreticiliği Sertifikası

Zeka oyunları, çocukların ve yetişkinlerin zeka potansiyelini arttırma konusunda işe yarayan oyunlardandır. Zeka oyunlarının her ne kadar zaman geçirmek ve zekayı geliştirmek için olduğu söylense de aslında ileriki yaşlarda çözüm odaklı hareket etmenize de yardımcıdır. Yetenekleri kullanabilmek, problemleri kısa sürede ve hızlı bir şekilde çözebilmek, doğru karar alabilme konusunda zeka oyunları kazanım sağlar.

Çocuklarda zeka oyunları ile kişisel gelişimlerini desteklemek mümkündür. Zeka oyunları öğreticiliği sertifikası olan kişiler zeka oyunları öğretmeni olarak ders verebilir. Zeka oyunları öğreticiliği sertifikası kapsamında çeşitli zeka oyunları ve stratejik oyunlar eğitimi alınır. Bu oyunların çocuklarla birlikte nasıl daha iyi oynanabilecek ve onların gelişimini nasıl destekleyebileceği konusunda da eğitim almış olursunuz.
Zeka Oyunları Öğreticiliği Kursu Ne İşe Yarar?
Zeka oyunları özellikle çocuklarda psikomotor yeteneklerini, duygusal ve bilişsel özelliklerin gelişmesine yardımcı olur. Zeka oyunları öğreticiliği kursu ne işe yarar diye merak edebilirsiniz. Zeka oyunları öğreticiliği kursu ile yeni iş imkanı elde edebilirsiniz.

 1. Farklı branş öğretmenleri
 2. Okul öncesi öğretmenleri
 3. Ana okulu öğretmenleri
 4. Çocuk gelişimi mezunları

alacağı zeka oyunları öğreticilik kursu sonunda devlet üniversitesi onaylı zeka oyunları öğreticiliği sertifikasına da sahip olur. Zeka oyunları öğreticiliği sertifikası ile;

 • Özel okullarda
 • Devlet okullarında
 • Ana okullarında
 • Kreşler
 • Gündüz bakım evleri
 • Oyun merkezleri
 • Akıl oyunları atölyelerinde çalışabilirsiniz

Koç Eğitim Sertifika sayesinde alacağınız zeka oyunları öğreticiliği sertifikası ile boş zamanlarınızda da çalışabilirsiniz. Zeka oyunları öğretmeni olmak için uzaktan eğitim sertifika programına kayıt olabilirsiniz. Ek gelir de elde edebileceğiniz ve yeteneklerinize yenisini ekleyeceğiniz eğitimlerden olup halk eğitim merkezlerinde kurs açmak için bu sertifika programını tercih edebilirsiniz.

Zeka Oyunları Öğreticiliği Sertifika Ücreti Ne Kadar?
Zeka oyunları öğreticiliği yapmak ve halk eğitim merkezlerinde zeka oyunları eğitmeni olarak çalışmak için bu sertifika programından yararlanabilirsiniz. Zeka oyunları öğreticiliği sertifikası ücreti ne kadar diye merak etmektense bu eğitimi alıp çeşitli merkezlerde ders vermeniz hem kariyeriniz hem de ek gelir kazanmanız açısından önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code