fbpx

En İyi Akıl Zeka Satranç Ve Yaratıcı Drama Sertifikası Nereden Alınır ?

Akıl Zeka Satranç Ve Yaratıcı Drama Sertifikası

Akıl Zeka Satranç Ve Yaratıcı Drama Sertifikası

Akıl Zeka Satranç Ve Yaratıcı Drama Sertifikası, satranç eğitmeni ve yaratıcı drama eğitmeninin yer aldığı bu sertifika programı size bulunmaz fırsat sunar. Birden fazla eğitimi bir arada alabileceğiniz bu sertifika programı sayesinde

  • Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği 260 saat
  • Yaratıcı drama eğitmenliği 200 saat

eğitimleri almış olursunuz. Toplamda 460 saat kurs ile MEB’de ders verebileceğiniz 2 sertifikaya sahip olursunuz. Akıl zeka oyunları ve satranç eğitmenliği, yaratıcı drama eğitmenliği kursuna bu şekilde katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim akıl zeka satranç ve yaratıcı drama sertifikası alabilirsiniz. Okullarda çalışmak için akıl zeka oyunları öğretmeni, satranç öğretmeni ve yaratıcı drama öğretmeni sertifikaları alabilirsiniz.

Akıl zeka satranç ve yaratıcı drama sertifika programı kapsamında vereceğiniz ücret karşılığında alacağınız sertifikalar düşünüldüğünde bulunmaz bir fırsattır. Bu sayede akıl zeka oyunları öğretmeni olarak akıl zeka oyunları atölyesinde, eğitim kurumlarında, oyun merkezlerinde çalışabilirsiniz. Satranç öğretmeni olarak halk eğitim merkezlerinde, belediyelerde, okullarda ya da bireysel olarak ders verebilirsiniz.

 

Akıl Zeka Satranç Ve Yaratıcı Drama sertifikası nereden alınır

 

Bu Eğitimi Alanların Çalışma Alanları

Yaratıcı drama eğitmeni ya da yaratıcı drama öğretmeni olarak okullarda, eğitim merkezlerinde yetişkinlere ve çocuklara yaratıcı drama eğitimi verebilirsiniz. Yaratıcı drama eğitimi ile öğrencilerin ya da eğitim verdiğiniz kişilerin içedönüklük probleminin üstesinden gelebilirsiniz. İletişim problemi olan ve karşısındaki kişiyle konuşmakta zorluk çekenlere yaratıcı drama eğitimi vererek yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarda ve yetişkinlerde sözel, sayısal zeka ve genel performansı yükselten eğitimlerdendir. Çocuğun canlandırma, doğaçlama süreçlerinde etkili olması, kararlarını kendi verebilmesi, strateji geliştirebilmesini sağlar.

 

Akıl Zeka Satranç Ve Yaratıcı Drama Eğitimi Nereden Alınır?


Akıl zeka satranç ve yaratıcı drama eğitimini alabileceğiniz çok sayıda eğitim kurumu vardır. Koç Eğitim Sertifika ile uzaktan eğitim şeklinde bu eğitimi alabilirsiniz. Bu sayede sertifika, satranç eğitmenliği sertifikası, yaratıcı drama sertifikası farklı alanda çalışırken de alınabilir. Koç Eğitim Sertifika tarafından Anlaşmalı Üniversite onaylı olarak verildiğinden yapacağınız başvurularda size avantaj sağlar. Hem daha nitelikli ve kaliteli eğitim vermiş olursunuz hem de alacağınız sertifikanın değeri MEB onaylı sertifikalara göre daha fazladır.

 

Eğitimi İncelemek veya Başvurmak İçin: https://kocegitimsertifika.com/egitim/akil-zeka-satranc-ve-yaratici-drama-sertifikasi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir