En İyi Temel Pedagoji Eğitimi Sertifika Programı

Temel Pedagoji eğitimi sertifikası

Çocuğu sevmek, ona doğru yaklaşmak için gereklidir ama yeterli değildir. Çocuğa temas eden herkesin çocuk dünyasını tanıması, o dünyada olup bitenleri fark etmesi ve bu küçük varlığın gözü ile dünyaya bakabilmesi gerekmektedir. Ancak o zaman çocuğa doğru yaklaşmak mümkün olabilir. Çocuğu anlamak ve ona doğru yaklaşmak sadece ebeveyn ve eğitimlerin görevi değil, çocukla çalışan onlarla temas haline bulunan herkesin görevidir. Çocuğu anlamak ve onunla iletişim kurma konusunda kimse yeterli bilgi sahibi değildir, bu yüzden Temel Pedagoji Eğitimi oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Günümüzde çocukla çalışan, çocuklara temas eden kişilerin, eğitimcilerin ve ebeveynlerin çocuğa dair bütüncül ve doğru bir bakış açısına ihtiyacı vardır. Ebeveynler çoğu zaman çocuğa dair çok az bilgi ile ebeveyn olmaktadır. Bilgi sahibi olanlar birçok farklı ve birbiri ile çelişen Batı’dan ihraç edilmiş eğitim yaklaşımları arasında bocalamış durumdadır. En iyi Temel Pedagoji Eğitimi Sertifika Programı ile ebeveynlere çocuk konusunda kendi kültürümüzün değerleri ile uyumlu ve bütüncül bir bakış açısı sunmayı amaçlıyoruz.

Online Temel Pedagoji Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz En İyi Temel Pedagoji Eğitimi Sertifika Programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde Temel Pedagoji Eğitimi ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Eğitime giriş yapabilmeleri için kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz.Temel Pedagoji Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Eğitim tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Temel Pedagoji Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 549 599 51 49  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Temel Pedagoji Eğitimi Sertifikası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir