fbpx

Online Numeroloji Eğitimi ve Sertifikası Programı

Online Numeroloji Eğitimi Nedir ve Kimler Katılabilir sorusundan önce Numeroloji Nedir onu tanımlayalım. Düşündüklerinizi ve söylediklerinizi yaşamınıza çekersiniz. Numeroloji evrenin sırlarını keşfetmeniz için alınır. Numeroloji eğitimi ile adınız ve soyadınız dahil olmak üzere hiçbir şeyin tesadüf olmadığını öğrenirsiniz. Hayatınıza güzellikleri çekmek ve başkalarının da bu güzellikleri yaşaması için numeroloji eğitimi almalısınız.

Numeroloji eğitimi, sayıların enerjisinden yararlanarak hayatınızı başarılı ve mutlu şekilde sürdürmenizi sağlar. Sayıların enerjisini ve titreşimini kullanmak için online numeroloji eğitimi alınır. Dönüşüme kendi hayatınız da dahil olmak üzere başlarsınız. Para, aşk, şans, başarı ve işi hayatınıza çekmek için numeroloji eğitimi kullanılır. 

 

Online Numeroloji Eğitimi

Sayıların kadersel etkilerini hayatınıza çekmek için numeroloji eğitimi fırsattır. Çalışmanızın ya da farklı alanla ilgilenmenizin önemi yok. Numeroloji eğitimi sayesinde sayıların ve harflerin gizemli dünyasına ulaşabilirsiniz. Hayatınızda dönüm noktası olan zaman dilimleri, tarihler ve sayılar numeroloji ile fark edilir.

1 ile 9 arasındaki sayılar üzerinden çalışmalar yapılır. Doğduğunuz gün ve saat kişiliğiniz üzerinde etkilidir. Online numeroloji eğitimi ile başkaları da mutlu yaşayabilir. Konuştuğunuz ve enerji gönderdiğiniz sayılar size bolluk ve bereket olarak dönebilir. Numerolog olarak çalışmasanız bile online numeroloji eğitimi ile kendi yaşamınızdaki sırları keşfedebilirsiniz. Hayatınızı daha mükemmel yöne çevirirsiniz. İslamiyet’te ebced hesabı olarak da bilinir ve yaşamın sırlarını açıklar.  

 

Numeroloji Eğitimi Ne Kadar Sürer?

Numeroloji eğitimi ne kadar sürer ve sıkılır mıyım diye çekinceleriniz olmasın. 80 saat Numeroloji eğitimi ile tekrar yaşamak istediğiniz deneyime kapı aralarsınız. 1 ay süre içinde 80 saat eğitimi ders videoları, uygulama ve süpervizyon ile tamamlarsınız. Numeroloji eğitimi sonunda numeroloji eğitimi sertifikası alırsınız. Numeroloji eğitimi sertifikası ile danışmanlık yapabilirsiniz. Sayıların gizemini çözüp iyi şartlarda yaşayabilirsiniz. E-devlet görünürlüğü olan sertifika programlarından olup kaçırmamanız gereken eğitimler arasındadır.

Numeroloji İle Neler Öğrenilir?

Numeroloji ile neler öğrenilir merakında olabilirsiniz;

  • Sayıların temel kodlarını keşfedersiniz
  • Doğum gününün kadersel döngüye etkisi öğrenilir
  • Harflerin ve sayıların enerjileri öğrenilir
  • İsim sayısı
  • Görünür kişilik sayısı
  • Yaşam kodu analizi

Öğreneceklerinizin sadece bir kısmıdır. Detaylı bilgi için Koç Eğitim Sertifika ile görüşün.

Eğitimi İncelemek ve Satın Almak İçin: https://kocegitimsertifika.com/egitim/numeroloji-egitimi-sertifikasi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir