fbpx

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Çeşitli eğitimlerle kişisel gelişimlerini tamamlamak isteyenler için harika bir fırsat! Şimdi, EMDR eğitimi, Aile dizimi eğitimi, Aile danışmanlığı eğitimi, ve BDT eğitimleri arasından seçim yaparak tek bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bu kampanya ile hızlı okuma eğitimi, oyun terapisi eğitimi, akıl zeka oyunları eğitimi ve öğrenci koçluğu eğitimi seçenekleri arasından da dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çeşitli eğitimlerle kişisel gelişimlerini tamamlamak isteyenler için harika bir fırsat! Şimdi, EMDR eğitimi, Aile dizimi eğitimi, Aile danışmanlığı eğitimi, ve BDT eğitimleri arasından seçim yaparak tek bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bu kampanya ile hızlı okuma eğitimi, oyun terapisi eğitimi, akıl zeka oyunları eğitimi ve öğrenci koçluğu eğitimi seçenekleri arasından da dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçenekleri özel olarak siz de belirleyebilirsiniz! İstediğiniz 4 adet eğitimi seçin kaliteli eğitimin farkına varın!
 
Bu fırsatla, kişisel ve mesleki gelişiminiz için en etkili araçları öğrenirken, önemli bir indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Eğitimlerimiz, deneyimli eğitmenler tarafından verilmekte olup, her biri kapsamlı bir bilgi ve beceri seti sunar. Ayrıca, eğitimlerimiz online olarak da sunulmaktadır, bu nedenle kendi zamanınıza göre öğrenmek için uygun bir şekilde takip edebilirsiniz.
 
Bu kampanya ile, öğrenme yolculuğunuzu çeşitli alanlarda geliştirerek fark yaratabilirsiniz. Kişisel gelişiminizi tamamlamak ve kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak için bu fırsatı kaçırmayın!
 

PAKET İÇİNDEKİ EĞİTİMLERİMİZ :

 

Çok Talep Edilen Eğitimler

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi

Kişisel Gelişim Eğitimleri

EMDR Terapi Eğitimi

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“4 Eğitim Tek Fiyat” için yorum yapan ilk kişi siz olun

4 Eğitim Tek Fiyat

VAR

VAR

VAR

ÜNİVERSİTE ONAYLI

ÖMÜR BOYU

ÖMÜR BOYU ERİŞİM